Szukaj frazy

Aktualności

8 Marca - dzień Kobiet życzenia od Salvo

z okazji Dnia Kobiet SALVO kraty pomostowe życzy wszystkiego najlepszego

 

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE Rio2016

... Hmm   nie wiemy jak Wy ale SALVO Kraty pomostowe uważnie śledziło udział polskich sportowców na Igrzyskach.

          -----  Trzymaliśmy za nich kciuki  -------

Polska uklasyfikowała się na 33 miejscu medalowym  mamy 11 medali (2 złote, 3 srebrne, 6 brązowe)

         ******** GRATULUJEMY ********

 

 
Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA POLSKA

W dniach 13-15.05.2015  w Kielcach odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego.

Są  największą imprezą targową sektora drogownictwa w Polsce i jedną z największych w Europie. AUTOSTRADA-POLSKA to miejsce, w którym znaleźć można wszystko to, co niezbędne jest przy budowie dróg ekspresowych i autostrad. Obecni na nich wystawcy  to najlepsi i najwięksi producenci maszyn i sprzętu budowlanego, dostawcy materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Kraty pomostowe stanowią pokrycie ciągów komunikacyjnych na mostach, kładkach i rampach,

NIETYPOWE ZASTOSOWANIA KRAT POMOSTOWYCH

Na rynku dostępne są różnego rodzaju i wykonane z różnych materiałów kraty pomostowe. Mają one szerokie zastosowanie, między innymi jako kładki, pomosty i schody (w zakładach przemysłowych ), jako podjazdy dla wózków inwalidzkich i dziecięcych, jako zabezpieczenia otworów, jako elementy stropów i elewacji, jako ogrodzenia . Jednak kraty mogą mieć o wiele szersze zastosowanie, a wszystko zależy od naszej pomysłowości, inwencji i potrzeb.

Często tego rodzajów zastosowań nie znajdziemy w ofercie producentów, gdyż są one niestandardowe. Taka krata pomostowa może stanowić między innymi element dekoracyjny, na przykład będąc umieszczona w pionie. W tym celu najlepiej wybrać kratę o niebanalnym kształcie, na przykład w kształcie gwiazdy, trapezu, łuku czy innym. Jeżeli takich krat nie znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów, na pewno zostaną wykonane one dla nas na zamówienie.

Na kracie stanowiącej element dekoracyjny łatwo powiesić na przykład plakaty czy afisz z planem imprezy, co będzie bardzo przydatne na przykład podczas jakiegoś festynu czy festiwalu.  Można zrobić z niej na przykład scenę ( umieszczoną na specjalnym podwyższeniu) lub podest dla uczestników imprezy, przejście, itp.

 

Zakończyły się Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET 2014.

Tematyka targów SteelMET koncentrowała się wokół hutnictwa stali, metali nieżelaznych, ich produkcji, obróbki  i dystrybucji. Na Targach można było zapoznać się z ofertą stalowych centrów serwisowych, dystrybucji wyrobów hutniczych, urządzeniami i najnowszymi rozwiązaniami dla przemysłu hutniczego jak również z aparaturą kontrolno-pomiarową. Swoją ofertę prezentowały również firmy około branżowe

SALVO Jakub Kosianko

(71) 716 55 90 biuro@salvo.com.pl
Wita Stwosza 16 50-148 Wrocław woj. dolnośląskie
NIP: 8211420370

Porady

Jak zamawiać kraty i stopnie?

więcej
 
Oświecimy Cię...Formularz zapytania
© 2017 SALVO Jakub Kosianko.
Wszelkie prawa zastrzezone.
Do góry