Szukaj frazy

Aktualności

ZASTOSOWANIE KRAT POMOSTOWYCH Zgrzewanych

Przedstawiamy Państwu zastosowanie krat pomostowych zgrzewanych na wieży widokowej 

 

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE Rio2016

... Hmm   nie wiemy jak Wy ale SALVO Kraty pomostowe uważnie śledziło udział polskich sportowców na Igrzyskach.

          -----  Trzymaliśmy za nich kciuki  -------

Polska uklasyfikowała się na 33 miejscu medalowym  mamy 11 medali (2 złote, 3 srebrne, 6 brązowe)

         ******** GRATULUJEMY ********

 

 
Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA POLSKA

W dniach 13-15.05.2015  w Kielcach odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego.

Są  największą imprezą targową sektora drogownictwa w Polsce i jedną z największych w Europie. AUTOSTRADA-POLSKA to miejsce, w którym znaleźć można wszystko to, co niezbędne jest przy budowie dróg ekspresowych i autostrad. Obecni na nich wystawcy  to najlepsi i najwięksi producenci maszyn i sprzętu budowlanego, dostawcy materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Kraty pomostowe stanowią pokrycie ciągów komunikacyjnych na mostach, kładkach i rampach,

NIETYPOWE ZASTOSOWANIA KRAT POMOSTOWYCH

Na rynku dostępne są różnego rodzaju i wykonane z różnych materiałów kraty pomostowe. Mają one szerokie zastosowanie, między innymi jako kładki, pomosty i schody (w zakładach przemysłowych ), jako podjazdy dla wózków inwalidzkich i dziecięcych, jako zabezpieczenia otworów, jako elementy stropów i elewacji, jako ogrodzenia . Jednak kraty mogą mieć o wiele szersze zastosowanie, a wszystko zależy od naszej pomysłowości, inwencji i potrzeb.

Często tego rodzajów zastosowań nie znajdziemy w ofercie producentów, gdyż są one niestandardowe. Taka krata pomostowa może stanowić między innymi element dekoracyjny, na przykład będąc umieszczona w pionie. W tym celu najlepiej wybrać kratę o niebanalnym kształcie, na przykład w kształcie gwiazdy, trapezu, łuku czy innym. Jeżeli takich krat nie znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów, na pewno zostaną wykonane one dla nas na zamówienie.

Na kracie stanowiącej element dekoracyjny łatwo powiesić na przykład plakaty czy afisz z planem imprezy, co będzie bardzo przydatne na przykład podczas jakiegoś festynu czy festiwalu.  Można zrobić z niej na przykład scenę ( umieszczoną na specjalnym podwyższeniu) lub podest dla uczestników imprezy, przejście, itp.

 

Zakończyły się Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET 2014.

Tematyka targów SteelMET koncentrowała się wokół hutnictwa stali, metali nieżelaznych, ich produkcji, obróbki  i dystrybucji. Na Targach można było zapoznać się z ofertą stalowych centrów serwisowych, dystrybucji wyrobów hutniczych, urządzeniami i najnowszymi rozwiązaniami dla przemysłu hutniczego jak również z aparaturą kontrolno-pomiarową. Swoją ofertę prezentowały również firmy około branżowe

SALVO Jakub Kosianko

(71) 716 55 90 biuro@salvo.com.pl
Wita Stwosza 16 50-148 Wrocław woj. dolnośląskie
NIP: 8211420370

Porady

Jak zamawiać kraty i stopnie?

więcej
 
Oświecimy Cię...Formularz zapytania
© 2017 SALVO Jakub Kosianko.
Wszelkie prawa zastrzezone.
Do góry